Reportáže akcí

Filtrování obsahu

Nahled

Dnes proběhlo Vítání jara jinak. Po určité trase v lese byli rozdané obrázky týkající se jara a praporky, po kterých jsme se dostaly až ke klubovně. Na začátku jsme se dozvěděly, že na konci máme že všech obrázků vytvořit příběh:). Počasí nám sice nepřálo ale i tak jsme přivítaly jaro! 

Nahled

Dnes jsme zakončily víkend tancováním! Tančily jsme několik Just danců, byla to zábava! ?☺️

Nahled

Dneska jsme z normálního meetu udělaly pořad CHCETE BÝT MILIONÁŘEM?. O milión soutěžily tři týmy a moderátorkami byly Liška s Klackem. Některé otázky byly opravdu zákeřné ale i přesto se dvoum týmům podařilo vyhrát 1 milión korun!

Nahled

Dneska jsme měly pečící speciální oddílovku. Každá jsme si udělaly něco jiného a tak jsme si osladily neděli:). Pekly jsme frgály, mrkvovou bábovku, čokoládovou střechu, sušenky s dvojtou porcí čokolády, tvarohové koláčky, muffiny a tak dále. U pečení jsme hrály hru Hádej kdo, co.

Nahled

Tento víkend jsme prozkoumávaly různá místa v Ostravě např. Haldu Hrabůvku, náměstí Ostrava-jih, divadlo Antonína Dvořáka a tak dále :) 

12.02.2021 - 14.02.2021
logo
Nahled

Dnešní odpoledne jsme trávily společně na online Deskohraní. Jako první jsme si zahrály Bingo, potom Město, jméno, zvíře, skautská věc, rostlina, poté jsme si zahrály Aktivity a nakonec Gartic.io. Bylo to moc super!

Umístění 

Bingo: 1. Liška, 2. Dajinka, 3. Market

Město, jméno,...: 1. Kló, 2. Schodík, 3. Nicky

Aktivity: 1. Tým 2, 2. Tým 1

Gartic.io: 1. Žužla, 2. Kló, 3. Schodík

29.01.2021
Nahled

Páteční večer jsme stravily společně u filmu, dívaly jsme se na Psí poslání 2:). 

Nahled

Dnes se uskutečnila individuální procházka ke splavu do Polanky. Podél trasy byla rozmístěna další etapa! 

Nahled

Dneska ráno jsme se sešly na meetu a společně si zacvičily jógu. První jsme cvičily pozdrav Slunci a poté různé jógové cviky:). Nakonec jsme si daly challenge a zkoušeli jsme udělat těžší podoby cviků:). Bylo to super sobotní ráno. 

Nahled

Dnes jsme se poprvé v tomto roce sešly a to opět v online formě. Dnes jsme to byla strašidelná oddílovka. Jako první jsme si popovídaly o Vánocích a o Silvestru a poté jsme hrály hru Černé historky. A nakonec jsme si zahrály kimovku se strašidelnými obrázky. 

01.01.2021 - 03.01.2021
logo
01.01.2021 - 01.01.2021
logo