Reportáže akcí

Filtrování obsahu

Nahled

Dneska ráno jsme se sešly na meetu a společně si zacvičily jógu. První jsme cvičily pozdrav Slunci a poté různé jógové cviky:). Nakonec jsme si daly challenge a zkoušeli jsme udělat těžší podoby cviků:). Bylo to super sobotní ráno. 

Nahled

Dnes jsme se poprvé v tomto roce sešly a to opět v online formě. Dnes jsme to byla strašidelná oddílovka. Jako první jsme si popovídaly o Vánocích a o Silvestru a poté jsme hrály hru Černé historky. A nakonec jsme si zahrály kimovku se strašidelnými obrázky. 

01.01.2021 - 03.01.2021
logo
Nahled

Dnes jsme každá mohly po jedné přijít k okýnku ke klubovně si odpálit betlémské světýlko a vyzvednout si vánoční dáreček:). 

Nahled

Dnes jsme si na online oddílovce malovaly. Různě jsme zkoušely malovat různé věci jako třeba prasátko, strom a podle toho jak jsme to namalovaly, tak to o nás vypovědělo jaké jsme/můžeme být. Nakonec jsme si pustily jednu krásnou skladbu a podle ní jsme malovaly. 

logo

Dnes se konala etapa. Jednotlivě nebo ve dvojicích jsme musely podle naplánované trasy obejít několik obrázků a všechny si je co nejlépe zapamatovat a na konci trasy u klubovny je všechny nakreslit. Když jsme je nakreslily dobře, tak jsme za každý správný obrázek dostaly baňku na stromeček. 

Nahled

Dnes jsme se sešly trošku netradičně v 9 hodin ráno. Spolu jsme si online zacvičily a zatančily :). A poté jsme společně posnídaly a u toho si povídaly :). 

Nahled

V neděli byla první adventní neděle a tak jsme nahodily oddílovku do stejného tématu a spolu jsme si při vánoční hudbě vyrobily adventní kalendář pro svého blízkého :). 

22.11.2020
Nahled

O víkendu jsme se každá buď s rodiči, sourozencem, kamarádem nebo sama vydala na procházku do přírody. Během procházky jsme plnily různé úkoly - vyfotily jsme se s celebritou, vymýšlely příběh na daná slova, sportovaly, vázaly všech 6 základních uzlů na vázačce, fotily strašidelnou fotku, fotku vzhůru nohama a další super úkoly! Počasí nám tento víkend taky přálo a tak jsme trávily čas v přírodě:). 

Nahled

Dnes jsme si ukázaly pokusy. Byly to pokusy s ohněm, svíčkou, barvami, vodou, octem, jedlou sodou... Dělaly jsme bublinky, lávu, bublinkového hada a další. Některé pokusy byly hodně zajímavé. Bylo to krásně strávené online odpoledne:). 

Nahled

Dnes jsme společně pekly muffiny. Každá jsme si řekly podle jakého receptu pečeme a říkaly jsme si, jak trávíme čas v karanténě a jak se máme:). Všem se nám muffiny moc povedly. 

Nahled

Přes podzimní prázdniny jsme nemohly vyjet někam spolu, ale alespoň jsme každá individuálně vyšly nějaký vrchol, který má víc než 1000 m n. m. 

Nahled

Dnes jsme se sešly přesně o páté hodině odpolední na google meet na Čaji o páté. Každá jsme si uvařila čaj a povídaly jsme si o svých oblíbených knihách. Dalo nám to inspiraci ke knihám, které si můžeme v této době kovidové přečíst a taky jsme si doporučily filmy. Tohle nebylo vše! Zahrály jsme si další etapu do celoroční hry Rychlé šípy, musely jsme najít trasu do cíle, cestu nám stěžovali úkoly a nebo smrt. Hodnocení: 1. Zelení 2. Červení 3. Žlutí 

Nahled

V sobotu pd 10hodin jsme měly možnost v téhle době kovidové vyrazit individuálně s kamarádem nebo rodinou na rozhlednu v Hošťálkovicích. Tam nás čekal papír na skautské znalosti a zamžený výhled na Ostravu:)