Reportáže akcí

Filtrování obsahu

logo
Na oddílovce jsme si řekly jak to letos bude všechno probíhat. Začaly jsem celoroční hru a to Piráti z Karibiku.
16.07.2016 - 30.07.2016
logo
24.06.2016
logo
logo

Fotili jsme přírodu a snažili jsme se najít zajímavé věci v přírodě. Poté jsme se fotili my v přírodě:)

logo

Poslední etapou Harryho Pottera se rozhodlo o absolutním vítězi celoroční hry. Vyhodnotili jsme i celoroční bodování jednotlivců. Všichni dostali dárečky a odměny za celý rok. Po prozkoumání všech dárečků byly nachystané 2 překvapení. První jsme byli navštívit cukrárnu, kde jsme oslavili jak celý rok, tak i úspěchy během roku (např. ZVAS kde holky byly 1.!!!) a s plným břichem jsme vyrazili na haldu Emu, kde jsme hráli hry a až se trošku setmělo, tak jsme si zapálili prskavky. Po celém náročném dnu jsme se vrátili do klubovny a s zážitkama usnuli.

03.06.2016
logo
Nahled

Tradiční sraz oddílů, na kterém jsme nemohli chybět. Naše účast byla dobrá. Pátečné cesta vlakem byla celkem horor, ale nakonec se nám podařilo dostat do vlaku všem a nikdo nezůstal na peróně. Tábořili jsme společně s vodáky ze střediska Viribus Unitis.

V sobotu jsme se pustili do soutěží. Vytvořili jsme družstva pro všechny kategorie. Všechna družstva se snažila, co to šlo a bojovala srdnatě. Štít vítězů jsme sice nezískali, ale všechna družstva v jednotlivých disciplínách získala přední umístění. 

V neděli počasí moc nepřálo, a proto jsme bojovce uklidili, sbalili a šli již na dřívější vlak. Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít kofolu a nanuky.

logo

Původně jsme chtěli jít sportovat a když jsme se rozběhli přes louku do lesa zastavil nás dav lidí, kteří se hrnuli na Bambifest. Zaujali nás atrakce a soutěže, které byli pro děti a tak jsme zakotvili na louce a plnili úkoly a bojovali o ceny. 

Nahled

Sešly jsme se v docela hojném počtu a vyšly k chatě Solárce na Ondřejníku, kde jsme si daly jídlo, daly si diplomky za měsíc duben, udělaly další etapu Harryho Pottera, zahrály si různé hry a šly pomalu dolů, kde jsme si daly někteří nanuk a jely vlakem domu :)