Reportáže akcí

Filtrování obsahu

logo
Kino bylo super, šmoulinka zachráněna :) potom jsme si zahrály na chytání oveček a zvítězila družina Cesťáčků :)kromě pár lidí jsme se sešli všichni a bylo to super! :)
Nahled
Sice ne moc ve velkém počtu, ale přesto jsme se sešli a uklidili jsme klubovny.
logo
Sešlo se nás sice maličko, ale to nevadí.. na hrad jsme došli v noci a poslechli si pověst o Černé paní. Ráno jsme hráli schovku, byli v labyrintu nebo hráli nové hry od Chechty, večer byla tajemná kimová hra, při které jsme se moc báli, ale skoro všichni jsme to zvládli :) večer povídačky u ohně a opékání párků. Hru do celoročky vyhrály Cesty z Česka. Ráno balení, vaření podivného lunchmeatu a domůů :)
logo
Tato oddílovka proběhla v klubovně, kde jsme hrály v hojném počtu spoustu her jako třeba člověče nezlob se, dobble, karty, střelené kachny, mikádo a spoustu dalších, pototm jsme si venku zahráli na jelena a vyhodnotili největší počet výher. Vyhrála čertík a dostala čokoládový pomeranč z anglie, o který se rozdělila s celým oddílem :)
Nahled
Kolem klubovny se vyrojilo spoustu strašidelných masek. Proběhla náborová akce, při které jsme se přesunuli do Hotelu Transylvánia. Jednotlivé družstva plnily úkoly u jednotlivých strašidel. Hra se povedla.
28.08.2013 - 01.09.2013
logo
21.07.2013 - 03.08.2013
logo

31.05.2013 - 02.06.2013
logo
Užili jsme si krásné tři dny na louce společně s dalšími ostravskými skautskými oddíly :-)
Sešli jsme se na nádraží v docela velkém počtu. Ušli jsme asi 4,5 km. Jakmile jsme došli na louku, tak jsme postavili stany, ohniště a tee-pee. Povečeřeli jsme a šli spinkat.

Ráno po rozcvičce a nástupu následoval trojboj: běh osage, přirovnávání a běh všestrannosti. Chvíli sice pršelo, ale neodradilo nás to od aktivit jako třeba volejbal nebo Buldoci a konzervy, Veverčí ocásky atd. Večer nás čekal táborák se spousty scének a písniček. :-)

Ráno po rozcvičce a snídani byl ranní nástup s vyhlášením všech soutěží.Obhájili jsme tyto štíty:
Nejmladší
Mladší holky
Mladší kluci

Fotky z akce zde: http://43divcioddil.rajce.idnes.cz/Ludkuv_memorial/
Fajka
logo
Dnes jsme se vydali na výstavu U6 do dolní oblasti Vítkovic. Bylo to super. na vše jsme si mohli sáhnout, vylézt nebo si vyzkoušet! prostě paráda. Vyzkoušeli jsme si řídit letadlo, auto nebo motorku, zkoumali jsme ponorku a běžnou práci ve vítkovicích. Jen škoda, že nám brzy jela tramvaj a tak jsme docela spěchali.
18.05.2013 - 19.05.2013
logo
Tento víkend jsme se vydali na řeku Moravici, sluníčko se před námi schovávalo, ale nám to nevadilo. Dojeli jsme do kružberku úplně přeplněným autobuse, kde se nedalo ani hnout a potom šli asi půl hodiny pěšky za Skřetem, kteýr už na nás čekal s raftem. Nasedli jsme a pádlovali jako o život. trošku jsme zmokli a tak jsme se cestou stavili na párek abychom se zahřáli. Cílem naší cesty byl ostrov ve vítkov v podhradí. Tam jsme dorazili okolo šesté večer, kluci nám dovezli batohy a my si mezitím postavili stan - veliké tee-peee.udělali jsme si oheň a večeři. Večer jsme se šli projít na zříceninu hradu Vikštejn a cestou dolů nás čekalo překvapení - příkré skály. Tak jsme si zahráli na kamzíky. Sice jsme se báli, ale všichni jsme to hrdě zvládli. Ráno jsme čekali až stoupne voda a tak jsme se šli po rozcvičce projít ke splavu. pár se nás tam nechtěně okoupalo a vyrazili jsme s proudem :)cestou zase na klobásku a když jsme dopádlovali až do Hradce nad Moravicí tak jsme vše složili a uklidili, nasedli do auta a jeli domů :)
11.05.2013
logo
na dnešek jsme se rozhodli naplánovat bazén. I když nám počasí moc nepřálo, tak jsme se sešli v hojném počtu a jeli na Čapkárnu. Jako první jsme dělali podvodní fotky ve vodní jeskyni a potom jsme šli na tobogán. někteří se báli, jiní méně, ale svezli jsme se všichni. Koho už nebavilo se klouzat tak šel se Skřetem skákat šipky. Moc jsme si to užili!
logo
Počasí nám opětovně nepřálo, ale pár lidí přišlo. Naše středisko zorganizovalo hry tramvajky, fotbálek, softbal, střelbu z luku. Video z akce si můžete prohlédnout na adrese https://vimeo.com/65330885