Reportáže akcí

Filtrování obsahu

26.04.2013 - 28.04.2013
logo
V pátek jsme si opekli párky a zazpívali u ohně a taky poznávali okolí a blbli na trampolíně. V sobotu ráno byla rozcvička v koňařském duchu a hned po snídani jsme vyrazili na Lysou Horu, kde jsme bez větších problémů dorazili okolo 1. hodiny. Cestou jsme hráli hru change a bombu.. nahoře jsme si dali polévku - drštkovou, zelnou nebo česnekovou. zpátky už to šlo rychle, nějaký buldog, hoňky a trojnožky :) doma si holky samy udělaly palačinky, které vypadaly fakt skvěle :) další hry, povídání si a večer stezka tmou a poznávání zákonů světlušek, v neděli bylo dost škaredé počasí, ale stejně jsme poznávali zvířátka a sbírali vzácné orchideje... Zajezdili jsme si na koních, sbalili se, dali si špagetky co vařil Skřet a jeli vláčkem domů.
20.04.2013
logo

Sešli jsme se na nádraží v hezkém počtu, cestou nahoru přibývalo sněhu a ubývalo sil, statečně jsme vše zvládli, dali kamínek na Ivančenu. Cestou zpět jsme si zahráli trojnožku, molekuly a jiné hry na zahřátí :) celou cestu nás doprovázela mlha, ale stejně převažovala nádherná nálada. Doufám, že se příští rok zase sejdeme!

logo
Zahráli jsme si hututu, na sleponě, počasí se na nás mračilo, ale to nám nevadilo :)
22.03.2013
logo
Sešlo se nás 11 takže celkem fajn počet, hráli jsme si na želvičky, luštili jsme polský klíč, dále postižený fotbal, visely jsme jako rampouchy a nebo jsme se tahaly o hrad. Myslím si, že krásné fotky a videa mluví za vše - 43divcioddil.rajce.net
logo
Tak jsme upálili Morénu Zimovou a podle počasí to zatím vypadá, že se nám to povedlo...
Ráno se nás sešla většina u klubovny a vyrazili jsme na tramvaj. Po cestě se k nám ještě pár lidí přidalo a nakonec nás bylo 24 osob a 2 psi. Od zastávky Horní Lhota jsme se vydali na Včelí louku. Během cesty, při které jsme díky srnkám málem přišli o jednoho psa, jsme se snažili odhodit podepsané dřívko. Tuto hru vyhrála Schodík, protože si všimla hned dvou lidí, jak odhazovali dřívko. Naopak poslední skončili Veverák s Blondýnem, kteří své dřívka ani neodhodili.

Na Včelí louce jsme se nejprve nasvačili a pak jsme si šli zahrát, konkrétně Molekuly a Na jelena. Pak jsme se znova vydali na cestu. Chvíli jsme museli sbíhat z kopce dolů lesem, protože Smíchus se neukázal zrovna jako nejlepší navigátor, ale nakonec jsme se našli a po chvilce putování v blátě jsme se dostali na louku u Bítovského mlýna.

Tam jsme se opět nejprve nasvačili a pak jsme si šli znova něco zahrát. Hráli jsme Trojnožku, Obíhanou a u nás populární Latrínu. Potom už byla ale čas na to hlavní: soudní přelíčení s Morénou Zimovou. Bylo to velmi rychlé!! Vzhledem k usvědčujícím důkazům bylo soudem rozhodnuto, že tato patronka zimy bude upálena. Nic jí nepomohly ani zoufalé pokusy několika sněhomilných jedinců z publika o zvrat v přelíčení, jelikož byli záhy vyvedeni ze soudní síně. Po upálení, vhození do potoka a následném ukamenování jsme se vydali na zpáteční cestu.

Během cesty se už nic výjimečného nestalo, jenom jsme se dál prodírali blátem a povídali si. Ještě jsme si dali krátkou pauzu u jedné chatky u rybníka. Tam jsme si zahráli hru, při které jsme šiškami trefovali stromy. Nicméně čas se už krátil a tak jsme vyrazili k zastávce Dolní Lhota a tramvají domů.

I přes bláto (bylo ho opravdu požehnaně) a občasné sněžení to byla super výprava... ostatně jako vždy :-).

Odkaz na fotky z akce: http://43vlcata.rajce.idnes.cz/Vitani_Jara_16._3._2013.

Výsledky z Latríny
1. místo (8 hovínek): Schodík
2.-3. místo (7 hovínek): Smíchus a Hurvajs
4.-8. místo (6 hovínek): Mikro, Lachi, Ježek, Lenča a Oko
9.-13. místo (5 hovínek): Celestýn, Kovboj, Čuník, Zitron a Šmoulinka
14.-16. místo (4 hovínka): Verča, Domino a Krtek
17. místo (3 hovínka): Elis
18. místo a titul "Čestný nositel řádu Věrčina průjmu" (2 hovínka): Věrka
08.03.2013
Nahled
Pořádně jsme si zahráli poker, ruletu, black jack atd.... Ve dne 8.3.2013 se z naší klubovny stalo casino v Monte Carlu. Byli jsme slavnostně přivítáni ředitelem casina a byly nám rozdány franky. Jakmile každý měl peníze, utíkalo se hrát různé hry, kde by mohly všichni zmnohonásobit svoje majetky. Nakonec se vyhodnotily nejlepší občanské průkazy a nejkrásnější oblečení. Určitě jsme si to všichni užili tak doufám, že se bude v dalších letech pokračovat.1. místo v penězích měl Žába, za občanky: Zitron, Oko a členka od čmoudíků fotky jsou umístěny na www.rajce.idnes.cz ...uživatel 43vlcata
22.02.2013 - 24.02.2013
logo
V pátek jsme přijeli do Krnova, nechali jsme se odvést do skautské klubovny, asi 20 minut od nádraží. Tam jsme museli čekat na Skřeta, než přijede, protože nám vezl batohy. Po tom co jsme se zabydleli jsme hráli hry a zpívali. V sobotu ráno nás Skřet protáhnul na rozcvičce, nasnídali jsme se a hráli hry. Kolem poledne jsme si vzali svačinky a hlavně boby, a vydali jsme se na Dívčí hrad. Po cestě moc chumelilo a tak jsme se navzájem vozili na bobech. Hrad byl sice zavřený, ale my jsme si zaháli eskýmáckou hoňku a postavili jsme si iglů. Po cestě zpátky jsme si pořádně zabobovali(Hlavně jsme zapřáhli vedoucí). Zapoměl jsem na to, že jsme jeli úzkokolejkou! Ten vlak měl koleje snad 60 centimetrů od sebe! No to jsme koukali. Večer jsme si odpočinuli u oběšence a her u stolu. Soutěžili jsme s písničkama. V sobotu ráno jsme posnídali, pohráli jsme si,udělali pořádek a vydali se na vlak domů. Výprava byla super, hlavně sněhu bylo obrovsky moc
logo
Hnedka co jsme vystoupili a došli kousek od cesty, zahráli jsme si věžičky, kde jsme potrénovali naše míření sněhovýma koulema. Potom jsme se vydali na cestu na cestu Landekem. Hned ze začátku nás teda trochu zdržely stroje, které jsou vystavené venku. Takže proč si neudělat fotku v něčem, zadarmo, žejo :D . Pak teda pokračovala cesta přes Koblov a zpátky do Landeku. Po cestě jsme se koulovali. Taky jsme vystoupali na landeckou rozhlednu, ze které jsme díky našemu ostravskému smogu viděli jen komín od chemičky. Výprava se vydařila, všichni jsme si ji užili :)
logo
Sešli jsme se v počtu osmi lidí. Navštívil nás i Skřet s kytarou. Jako první jsme hráli hru "Alíku, ukradli ti kost" , kde jsme museli ukrást a utajit že jsme ukradli zvoneček. Následovala malá diskotéka, ale né jen tak obyčejná ! Tancovali jsme na listu papíru a pokaždé, kdy přestala hrát hudba se noviny přeložily vejpůl. Po tom, co jsme si zahráli židličky, přišel čas použít mozky a vymýšleli jsme vlastní písničky, které jsme ostatním přezpívali. Nakonec bylo vyhlášení "Klubovna hledá talent", které vyhrála Pájík. Dostala dobrůtku a diplomek na památku, zazpívali jsme si pár písniček s kytarou a šli domů.
logo
Výprava na Pustevny proběhla skvěle.. Sluníčko svítilo tak, jak letošní zimu ještě ani jednou, bylo krásně teplo a všichni měli dobrou náladu. Jen jsme trošku mrzli cestou na lanovce, ale zimu je třeba si pořádně užít, ne? :) Cestou dolů se dělaly hlouposti, pohřbívali jsme Čertíka, bobovaly jsme a klouzaly se :) Na nádraží jsme zahrály Heja a fičeli vláčkem zpátky domů, kam jsme dorazili až za tmy