Reportáže akcí

Filtrování obsahu

logo
Naše filmové nadšení nepolevilo a tak se uskutečnil i druhý filmový klub. Tento filmový klub se od minulého zásadně lišil ve dvou věcech. Zaprvé byl kratší, nepromítali jsme až do rána, ale "jenom" do půlnoci a zadruhé nešlo již o náhodný shluk filmů-co dům dal, ale tentokrát jsme dali jasné zadání: Pouštět se budou animáče. Pustili jsme tedy filmy Spláchnutej, Slepičí úlet a ... (název si nepamatuju, doplním ho pokud možno co nejdřív). Byly to všechno velmi příjemné komedie a myslím si, že se i tento filmový klub vydařil.
http://kunik.rajce.idnes.cz/telocvicna_a_promitani_2/
Zde najdete nějaké fotky z této akce a taky z tělocvičny, co se konala ten den.
Nahled
Tato akce se konala kvůli tomu, abychom pomohli lidem ktreří onemocněli nebo teprve onemocní rakovinou. Wašek Doplňuji Vaška, že jsme celkem vybrali 22882,50 Kč. Depe
11.05.2007 - 13.05.2007
logo
10.05.2007 - 18.08.2007
logo
09.05.2007 - 15.06.2007
logo
logo
Díky špatnému počasí jsme se sešli v klubovně. Zahráli šipky, pinec - kolotoč, domalováli půl obličeje z časopisu. Počasí se nakonec umoudřilo, tak jsme si zaházeli softbalákem a trénovali chytání do rukavic. Všechny musíme pochválit, velmi jste nás překvapily. Účast: Věrka, Angi, Andy, Kloubouček, Líza, Smíšek, Včelka, Verča a Veverák.
Nahled
V pátek odpoledne proběhl okresní sněm Junáka. Za naše středisko se jej zúčastnili: Depe, Borůvka, Verča a Natan. Bylo voleno vedení okresní rady na další tři roky. Z našeho (malého) střediska byli zvoleni tři lidé: Depe jako místopředseda okresní rady, Borůvka jako členka revizní komise a Natan jako volený člen okresní rady.
Na začátku sněmu byly předána skautská vyznamenání medajle svatého Jiří. Stříbrný stupeň obdržela Viki ze Strážců, bronzový stupeň získal Depe a Natan.
27.04.2007 - 01.07.2007
logo
27.04.2007 - 27.06.2007
logo
20.04.2007
logo
V této tělocvičně jsme se nechali unést bojovým zápalem a hráli celou dobu florbal a házenou... Pořádně jsme si zaběhali a v obou týmech se objevili skryté talenty. Účast: Telka, Anča, Kloubouček, Smíšek, Lucka, Andy, Kukla, Věrka, Veverák a Verča
Nahled
Pátek Do krásného prostředí v okolí Bílé jsme jeli autobusem. Cesta pěšky byla dlouhá asi tři kilometry, ale nám trvala asi dvě hodiny!!! Na paradní loveckou chatu bez elektřiny jsme došli za soumraku, takže jsme sotva vybalili věci, zahráli macháčka šli na kutě. Sobota Po ranní snídani v trávě následovalo ringo, pak netradiční bojovka Magie (imperio - LTLKZ 3 body) :o) Odpolední klid byl ve znamení sbírání bodů ve stezce a nácviku scének k večernímu ohni. Své botanické znalosti jsme ověřily při běhu po fáborcích. Po něm následoval házená s talířem a ringem. Před Táborákem proběhl "Boj o poklad" hledaly se indície vedoucí ke skrytému pokladu. Pak byl večerní táborák, kde byla astronomická vsuvka - Verča nám ukázala základní souhvězdí a nejjasnější hvězdy a opět spáááánek. V neděli kromě balení,uklízení a volného programu jsme hráli hru s šiškama Main tutup mata a přenášenou. Pak jen (mnohem kratší) cesta domů. Počasí nám nádherně vyšlo a chata byla moc pěkná, všem doporučujeme. Top Ten: Kloubouček, Líza, Modroočko, Méďa, Meggi, Smíšek, Telka, Věrka, Verča a Veverák
01.04.2007
logo
Sešli jsme se v parádním počtu 14 lidí. Voda nebyla ani moc studená, skákali jsme do vody(placáky:o)),potápěli se pro puk, pinkali si s asi 5-ti míči a strááášně pomalu se převlékaly...
Nahled
Po čtvrtečních náborech jsme uspořádali akci na přilákání nových členů. Na louce jsme si zahráli lakros, softbal, zastříleli jsme si z luku, změřili své síly v kuličkách i v hodu míčkem na cíl. Snad akce oslovila co nejvíce lidí a povede se nám zvrátit nepříznivé počty členů střediska.
Nahled
Filmový klub je teď poněkud nová akce protože jsme se shodli že by bylo dobré se podělit s ostatními o nějaký dobrý film. Dohodlo se tedy promítání filmů: Pád do ticha , Monty Python a svatý grál. Jak se dohodlo tak se i stalo. V pátek po akci před klubovnou jsme se sešli abychom si tedy pustili ty filmy. Akce to byla plánovaná asi tak na tři hodiny ale odvážlivci se dohodli že si to trochu prodloužíme přez noc. Byl jsem obětován a dotáhl tam i svůj vrak PC určený pro další promítání. Základní dva filmy Pád do ticha a Pythony které obstraral Natan (spolu s projektorem Díky!) se tedy pustily.Předcházelo jim ovšem video z vánoční výpravy pro ty co jej ještě neviděli. Nejprve se tedy pouštěl Pád bylo to i se zvukem (Šátkovy bedničky taky Dík!) ikdyž podle názvu to moc tiché nebylo. Drama o dvou horolezcích natočené podle skutečné události bylo docela napínavé hlavně pro ty kteří jej neviděli dříve.Opravdu kruté co člověk dokáže jen pro to aby přežil. Nakonec tam ale vše dobře dopadlo. Další film od britské partičky Monty Python byl film Svatý Grál. Pro změnu po předchozím filmu tentokrát komedie o putování krále artuše po Anglii, prokládané bohatým humorem a skvělými hláškami a také hledáni svatého grálu. Tak tedy bylo oficiálně skončeno promítání ale pak začalo to neoficiální ´´Noční´´ . Každý donesl nějké své oblíbené nebo dobré filmy a jelo se.Počalo se tuším filmem 300 poté Euro tip (šátek), nějaký artový film na název si opravdu nevspomenu (libuše),Ali-G (rony). Filmy byly prokládány pauzami na vaření čajíku, chlazení a výměně projektoru, a pouštění hudbya samozřejmě hlavně věnované jídlu! No také docela dost lidí v průběhu noci odcházelo a z asi 18-ti lidí zůstalo pak 10 odvážných (Míša, Klára, Kešu, Vědec, Šátek, Polda, Péťa, Libuše, Vašek, Rony). No spát jsme samozřejmě nešli přece si tím nebudeme krátit promítání! No akorát ti co zůstali opravdu poslední se nevyhli velkému úklidu(a taky části fimu RRRrrr). No ale jinak pěkně podařená akce myslím že neměla chybu a mohla by se zopakovat, tedy pokud se sežene dostatek dobrých filmů!